Telefón
0911 972 556
od 10:00 do 17:00 (Po-Pi)
Nákupný košík
logo
logo
logo
Menu - Zimný sortiment
<<  4/19 >>

Lyžiarky Head

10.11.2014 10:08 | slovakiasport

Vyberáte si lyžiarky po prvý raz? Alebo ste už skúsený lyžiar či lyžiarka a výber svojich prvých lyžiarskych topánok už máte dávno za sebou? Tak či onak, lyžiarky Head sú určené pre obe skupiny, pričom v dnešnom článku sa bližšie pozrieme na ich správny výber a taktiež aj vyzdvihneme ich skvelé vlastnosti, ktoré všeobecne zdobia túto značku.

Prečo Head?

Lyžiarky HeadNa trhu máte relatívne široké portfólio rôznych značiek lyžiarskych komponentov, ktoré sa „predbiehajú“ v tom, aby Vás zaujali. Značka Head pôsobí aj u nás už dlhší čas a stihla si vybudovať veľmi slušné renomé a to vďaka spokojným zákazníkom, ktorí na ňu nedajú dopustiť. Veľmi dobre sa etablovala aj medzi začiatočníkmi, aj medzi skúsenými lyžiarmi. Jej hlavnou výhodou je kvalita, ktorú iste ocení každý z Vás.

Lyžiarky Head poskytujú skvelý komfort a pohodlie, ktoré je nevyhnutné pre niekoľko hodinové, či dokonca celodenné lyžovanie. Ideálne mäkká a hrubá výstelka síce lyžovaním stratí niečo zo svojho objemu, avšak komfort tým neohrozuje. Naopak – ešte lepšie sa tým prispôsobí chodidlu a stabilita aj kontrola lyží bude o to lepšia. Okrem pohodlia sa dbá aj na bezpečnosť. Každá lyžiarka Head je vyrobená z pevných a odolných materiálov, ktoré zvyšujú bezpečnosť lyžovania. V praxi to znamená, že sa o svoje zdravie nemusíte obávať ani po náraze s lyžiarkou do tvrdého predmetu. Lyžiarske topánky Head nie sú krehké, ale práve naopak, budete sa v nich cítiť dostatočne bezpečne a tak si naplno vychutnáte lyžovanie.

Ako si vybrať tieto lyžiarky?

Tak lyžiarky Head, ako aj lyžiarske topánky iných značiek, musíte vyberať podľa známych atribútov. Medzi azda tie najzákladnejšie patrí veľkosť lyžiarky a tiež aj jej šírka. Množstvo začínajúcich lyžiarov si v dôsledku svojej nevedomosti vyberá lyžiarky, ktoré sú až príliš veľké a na nohe im nesedia. Výber si odôvodňujú hrubšou ponožkou či v prípade menších detí ich rastom, a teda že lyžiarka im bude veľkostne dobrá v budúcnosti. Pre žiadneho lyžiara nie je vhodná príliš veľká lyžiarka. Budete pociťovať nestabilitu a nebudete môcť Vaše lyže ovládať tak precízne, ako by tomu bolo v prípade veľkostne ideálnych lyžiarok. Taktiež je to aj šírka lyžiarok, ktorá je relatívne problémová. Mnohí lyžiari očakávajú, že lyžiarka im nebude príliš tesná, lebo sa v nej nebudú cítiť príjemne. Faktom však je, že lyžiarka musí byť tesná, a to kvôli spomínanej stabilite a ideálnom prenose sily z nôh na lyže. Tesnosť ale neznamená bolesti, preto je vyhľadanie lyžiarky so správnou šírkou potrebné. Head vychádza aj v tomto prípade zákazníkovi v ústrety, kde je skvelým príkladom modelová rada Adapt Edge, ktorý má šírku chodidla dokonca prispôsobiteľnú do pár sekúnd. Určite Vás poteší aj progresívny dizajn zapínania, ako aj micro technológia všetkých klipsní a makro posúvanie upínania komína.

Lyžiarky Head nájdete aj v našej ponuke. Všetky dodržiavajú svoj kvalitatívny štandard a Vy si ich vyberáte podľa stupňa Vašich skúseností a úrovne lyžovania, s čím veľmi úzko súvisí tzv. flex index, ako aj podľa spomínanej veľkosti a šírky. Head má bohatú ponuku lyžiarok s najrôznejšími vlastnosťami, vrátane obľúbeného prepínania z lyžovania na chôdzu, spinflex klipsne eliminujúcej tlakové body, alebo rámu s dvojitým vstrekovaním. Stačí si už len vybrať.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

<<  4/19 >>


Menu - Informácie
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Spoločnosť DK Process
Kontakty  
Blog  
Partneri  

© Všetky práva vyhradené - www.slovakiasport.sk - Linky: www.tovar.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.slovakiasport.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM